Firmamız hakkında

 Firmamız 1995 yılında küçük bir atölye de imalata başlamış olup zaman içerisinde sektörde önemli bir yere ulaşmıştır. Firmamız Veramarkam Tekstil ünvanıyla Gaziantep Tekstilkent Bölgesinde kız çocuk alt grup giyimini branş edinerek imalata   devam etmektedir.
Sektöründe büyük başarılar hedefleyen firmamız, genç kadrosu sayesinde karşılıklı güvene dayalı, müşteri memnuniyeti odaklı, sürekli ve kalıcı ilişkiler kurmakta; müşteri taleplerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermeyi öncelik olarak kabul etmektedir.
Gerek tedarikçilerinde ve gerek müşterilerinde seçici olmaya özen gösteren Veramarkam Tekstil, çalıştığı firmalarla işbirliği yapıp, sağlam adımlarla her geçen gün kendini geliştirmekte ve büyümesine devam etmektedir.   

Veramarkam tekstil müşteri memnuniyetine dayalı pazarlama stratejisini benimseyen; araştırmacı yenilikçi, çözüm üretici yapıya sahip dinamik bir kadro ile dünya modasını yakından takip eden ve kendi moda çizgisini oluşturan kuruluşlardan biridir.

Kaliteyi birinci önceliği sayan, güven ve müşteri memnuniyetini istikrarlı bir büyümenin en temel unsuru gören firmamız sizlerle çalışmaktan mutluluk duyacaktır.